Další partneři
Google AdSense

Divadla


Moravské divadlo Olomouc

Divadlo najdete na adrese tř. Svobody 33, avšak toto je pouze administrativní vstup. Pokud jdete na představení, vchod do budovy je z Horního náměstí. Městské divadlo bylo postaveno v 19. století a hrály se v něm především národní a buditelské hry.

Dnes se hraje v divadle především balet, činohra, opera a opereta. Aktuální program i s cenou vstupenky najdete na stránkách Moravského divadla.

Divadlo hudby

Divadlo hudby najdete na adrese Denisova 47 v budově Muzea umění. Jde o menší divadlo, které pro vás má připravené hry, ale i zajímavé dokumenty a filmy z celého světa. Divadlo hudby bylo otevřeno poprvé v roce 1968.

Zde naleznete stránky a program Divadla hudby.

Divadlo Tramtarie

Divadlo Tramtárie je alternativní divadlo tvořené občanským sdružením. Jedná se o nezávislé divadlo malých forem. Divadlo bylo poprvé otevřeno v roce 2004 v budově Hořícího domu. Dnes se divadlo nachází ve Slovanském domě na adrese Hynaisova 11.

Zde naleznete program a internetové stránky divadla

Agentura Kaam

Agentura Kaam sídlí na ulici Jánského 18. Představení se hrají v Redutě. Ta náleží Moravskému divadlu Olomouc. Agentura zprostředkovává hraní činoher a představení umělců nepocházejících z Olomouce.

Zde naleznete internetové stránky a program Agentury Kaam.