Další partneři
Google AdSense

Kluby


Apetit Music Club

Dříve S-klub. AMC najdete na adrese Tř. 17. listopadu 43. Klub každoročně hostuje mnoho českých kapel, hudebníků, DJs a pořádá mnoho koncertů. Bavit se v AMC klubu můžete v PO, Út, ST, PÁ a SO, pokaždé s jinou akcí nebo hudebním stylem.

Více informací a program najdete na stránkách AMC.

U-klub

U-klub je studentský hudební klub. Najdete ho v areálu kolejí na adrese Šmeralova 13. Poprvé byl otevřen v roce 1984 a stal se ikonou studentských večírků. Každoročně v klubu hraje mnoho českých hudebníků, kapel a DJs. Vždy v úterý se zde koná studentská párty. Více informací a program naleznete na  stránkách U-klubu.

Klub 15 minut

Klub 15 minut je studentský klub, který naleznete na adrese Biskupské náměstí 1. V klubu koncertují kapely a DJs. Každý týden vás čeká několik tematických parties. Klub je v provozu celý týden kromě neděle. Více informací a program naleznete na stránkách 15 minut.

Varna

Varna Olomouc je spojením restaurace, snack baru a disco-music klubu. V letních měsících je otevřena i zadní terasa s music barem. Varna má v Olomouci dlouholetou tradici.  Otevírací doba je od 21.00 od pondělí do neděle. Varnu najdete na ulici Riegrova 6. Více informací a program najdete na stránkách Varny.

Liquit Music Club

Liquit Music Club je hudební klub. Otevřeno mají úterý-středa, 18.00-24.00 a čtvrtek-sobota 18-00-04.00. Disco pouze od čtvrtka do soboty. V ostatních dnech můžete v klubu posedět jen tak s přáteli. Klub najdete v Uhelné ulici č. 19.  Více informací naleznete na stránkách Liquid.

Belmondo

Belmondo je hudební klub, ve kterém koncertují především DJs všech hudebních žánrů. Klub najdete na adrese Třída Svobody. Otevřeno mají středa, pátek, sobota. Pokud se nejedná o speciální akci vstup mají slečny zdarma a páni platí 50 Kč. Více informací na stránkách klubu Belmondo.